Pandora

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Pandora


3 participanți

    Discutii Federal Bureau of Investigations

    Hefaistos
    Hefaistos


    Mesaje : 54
    Data de inscriere : 03/04/2010
    Varsta : 37

    Discutii Federal Bureau of Investigations Empty Discutii Federal Bureau of Investigations

    Mesaj  Hefaistos Mar Apr 06, 2010 6:07 pm

    Aici Membrii Federal Bureau of Investigations pot vorbi despre orice, in limita bunului simt.
    Goro
    Goro


    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 13/04/2010
    Varsta : 32

    Discutii Federal Bureau of Investigations Empty Re: Discutii Federal Bureau of Investigations

    Mesaj  Goro Mar Mai 18, 2010 3:53 am

    Un rank up cum obtin si eu?
    Vreau sa merg si eu cu cheetahu de la fbi ptr care necesita rank 4 ...

    Si am mai mult de o saptamana, dar Domnule Lider Zapacel cand o sa aveti buna vointa ptr un rank up? Cati trebuie sa mai arestez/omor?


    Data de inscriere in FBI: 13/04/2010 >>>CRED CA A TRECUT CEVA TIMP, PESTE O LUNA. PTR UN RANK UP PE SAPT PANA ACUM = RANK 4. CORECT? No





    Multumesc anticipat!
    Zapacel
    Zapacel


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 07/04/2010

    Discutii Federal Bureau of Investigations Empty Re: Discutii Federal Bureau of Investigations

    Mesaj  Zapacel Mar Mai 18, 2010 10:01 am

    Goro a scris:Un rank up cum obtin si eu?
    Vreau sa merg si eu cu cheetahu de la fbi ptr care necesita rank 4 ...

    Si am mai mult de o saptamana, dar Domnule Lider Zapacel cand o sa aveti buna vointa ptr un rank up? Cati trebuie sa mai arestez/omor?


    Data de inscriere in FBI: 13/04/2010 >>>CRED CA A TRECUT CEVA TIMP, PESTE O LUNA. PTR UN RANK UP PE SAPT PANA ACUM = RANK 4. CORECT? No





    Multumesc anticipat!

    Este adevarat ce spui tu Goro
    Dar avand in vedere faptul ca nu prea ai fonst online ... sau cel putin nu cand eram eu
    Contacteaza-ma cand sunt on !!! iti voi explica mai multe ... si cel mai mult de conduita - de faptul cum te comporti cu jucatorii ...

    Continut sponsorizat


    Discutii Federal Bureau of Investigations Empty Re: Discutii Federal Bureau of Investigations

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 9:25 pm