Pandora

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Pandora


3 participanți

    LSPD Recruti

    avatar
    westcoast


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 19/05/2010

    LSPD Recruti Empty LSPD Recruti

    Mesaj  westcoast Dum Mai 23, 2010 12:24 am

    Nick:Westcoast
    Varsta reala:14
    Level:4
    ScreenShot /stats:se vede in joc
    Factiuni anterioare:niciuna
    Skill-uri la joburi secundare:niciunul
    De ce doresti sa intri in factiune?:Imi place foarte mult si imi doream de mult sa fiu in lspd
    Stii regulile factiunii?:da
    Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai minim 2 saptamani in factiune?:da
    Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare?:da
    Alte precizari:niciuna
    Biografia caracterului(minim 100 cuvinte):Westcoast s-a nascut intr-o familie mai decenta,cu o casa normala si cu o masina sultan tatl lui westcoast era un mafiot,acest mafiot se ocupa cu droguri,cu afaceri si cand venea seara acasa o batea pe sotia sa chiar in fata ochilor mei,iar eu am decis sa fiu in lspd si sa fac dreptate.

    Definitie Detaliat RP ( Roleplay ):cum ai juca un rol
    Un exemplu de fapt Roleplay:/me bea apa,/me scoate un telefon,/me sparge geamu
    Definitie Detaliata MG ( MetaGaming ) ( + Exemplu )::In Meta Gaming trebuie sa stii sa folosesti informatii din OOC si IC dar daca te prinde politia poti sa faci inchisoare sau poti sa iti dea si amenda.
    Definitie Detaliata PG ( PowerGaming ) ( + Exemplu ):a face rp exagerat:/me distruge masina,/me omoara playeri.
    Definitie Detaliata RK ( Revange Kill ):daca te omoara cineva tu te duci sa te razbuni apoi intri si la inchisoare.
    Experienta (Slaba/Medie/Experta):Medie
    scorpion03111985
    scorpion03111985


    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 12/04/2010
    Varsta : 38
    Localizare : buzias

    LSPD Recruti Empty Re: LSPD Recruti

    Mesaj  scorpion03111985 Dum Mai 23, 2010 12:30 am

    [quote="westcoast"]Nick:Westcoast
    Varsta reala:14
    Level:4
    ScreenShot /stats:se vede in joc
    Factiuni anterioare:niciuna
    Skill-uri la joburi secundare:niciunul
    De ce doresti sa intri in factiune?:Imi place foarte mult si imi doream de mult sa fiu in lspd
    Stii regulile factiunii?:da
    Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai minim 2 saptamani in factiune?:da
    Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare?:da
    Alte precizari:niciuna
    Biografia caracterului(minim 100 cuvinte):Westcoast s-a nascut intr-o familie mai decenta,cu o casa normala si cu o masina sultan tatl lui westcoast era un mafiot,acest mafiot se ocupa cu droguri,cu afaceri si cand venea seara acasa o batea pe sotia sa chiar in fata ochilor mei,iar eu am decis sa fiu in lspd si sa fac dreptate.

    Definitie Detaliat RP ( Roleplay ):cum ai juca un rol
    Un exemplu de fapt Roleplay:/me bea apa,/me scoate un telefon,/me sparge geamu
    Definitie Detaliata MG ( MetaGaming ) ( + Exemplu )::In Meta Gaming trebuie sa stii sa folosesti informatii din OOC si IC dar daca te prinde politia poti sa faci inchisoare sau poti sa iti dea si amenda.
    Definitie Detaliata PG ( PowerGaming ) ( + Exemplu ):a face rp exagerat:/me distruge masina,/me omoara playeri.
    Definitie Detaliata RK ( Revange Kill ):daca te omoara cineva tu te duci sa te razbuni apoi intri si la inchisoare.
    Experienta (Slaba/Medie/Experta):Medie

    accept
    avatar
    seby


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 25/05/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Topoloveni

    LSPD Recruti Empty Re: LSPD Recruti

    Mesaj  seby Mar Mai 25, 2010 3:02 am

    Model:
    Nick:seby
    Varsta reala:13
    Level:1
    ScreenShot /stats:
    Factiuni anterioare:nu
    Skill-uri la joburi secundare:nu
    De ce doresti sa intri in factiune?:ca sa apar pandora de infractori.
    Stii regulile factiunii?:da
    Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai minim 2 saptamani in factiune?:da
    Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare?:da
    Alte precizari:nu
    Biografia caracterului(minim 100 cuvinte):sunt nascut in ziua de 1/ianuarie/1997 locuiesc in Priboieni jud:Arges

    Definitie Detaliat RP ( Roleplay ):de a juca un rol
    Un exemplu de fapt Roleplay:/me sparge geamu
    Definitie Detaliata MG ( MetaGaming ) ( + Exemplu ):
    Definitie Detaliata PG ( PowerGaming ) ( + Exemplu ):
    Definitie Detaliata RK ( Revange Kill ):
    Experienta (Slaba/Medie/Experta):Slaba-Medie

    Continut sponsorizat


    LSPD Recruti Empty Re: LSPD Recruti

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 9:21 pm