Pandora

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Pandora


2 participanți

    ๑۩۞۩๑ Bancuri dragi membri

    Marius_Power
    Marius_Power


    Mesaje : 43
    Data de inscriere : 04/04/2010
    Varsta : 35

    ๑۩۞۩๑   Bancuri dragi membri Empty ๑۩۞۩๑ Bancuri dragi membri

    Mesaj  Marius_Power Vin Apr 30, 2010 1:31 am

    Aici fiecare menbru poate sa posteze orice banc , care il stie el cel mai tare , dar sa cenzureze injuraturiile.
    Marius_Power
    Marius_Power


    Mesaje : 43
    Data de inscriere : 04/04/2010
    Varsta : 35

    ๑۩۞۩๑   Bancuri dragi membri Empty sper sa radeti si voi :)))

    Mesaj  Marius_Power Vin Apr 30, 2010 1:33 am

    Doi vinatori erau undeva, intr-o padure. La un moment dat, unul dintre ei se prabuseste la pamint, fara suflare, cu ochii dati peste cap. Celalalt scoate repede celularul si suna la Salvare.
    - Prietenul meu a murit. Ce sa fac?, striga el in receptor.
    La care operatorul raspunde:
    - Va rog calmati-va si eu o sa va ajut. Mai intai asigurati-va ca e intr-adevar mort.
    Se lasa tacerea, dupa care se aude zgomotul unei impuscaturi. Dupa care, tipul pune mina pe telefon si zice:
    - Ok, si acum ce sa fac?






    O femeie cu un copil in brate se urca in autobuz.
    Soferul zice:
    - Aoleu, asta e cel mai urat copil pe care l-am vazut vreodata.
    Femeia se duce in spatele autobuzului si se aseaza pe scaun spumegind de nervi. Se intoarce catre pasagerul de alaturi si ii zice:
    - Soferul asta m-a jignit foarte rau.
    La care individul spune:
    - Mai bine va duceti chiar acum sa-i spuneti vreo doua si in timpul asta va tin eu maimuta.






    Un barbat nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotiei ca a dormit la un prieten. Ca sa verifice, ea a sunat la cei mai buni 10 prieteni ai sotului. Opt dintre ei au confirmat ca a dormit la ei, doi au explicat ca el inca este acolo.






    Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:
    – Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.
    – Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.









    O femeie şterge de praf o lampă şi din ea iese un duh fermecat.
    - Eşti o femeie cumsecade, aşa că îţi voi îndeplini o dorinţă, îi spune duhul.
    - Vezi pisoiul asta? E singurul meu tovarăş de viaţă. Aş preferă un bărbat puternic şi arătos în locul lui, zice ea.

    Duhul fermecat îi îndeplineşte dorinţă şi motanul se transformă într-un bărbat splendid, un fel de Brad Pitt. Femeia îi sare în braţe şi îl acoperă de sărutări.
    - Vrei să-mi spui ceva înainte să facem dragoste?, îl întreabă ea.
    - Da, zice el. Pun pariu că îţi doreşti să nu mă fi castrat săptămâna trecută.
























    ๑۩۞۩๑   Bancuri dragi membri Kosv
    axxy69
    axxy69


    Mesaje : 58
    Data de inscriere : 13/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    ๑۩۞۩๑   Bancuri dragi membri Empty Re: ๑۩۞۩๑ Bancuri dragi membri

    Mesaj  axxy69 Vin Apr 30, 2010 6:23 am

    1. Trei betivi stateau de vorba la o masa:
    -Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii!
    Al doilea betiv:
    -Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul!
    Al treilea zice:
    Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile!!

    2.Un client vine la barman si-i spune:
    - Vezi paharul ala de acolo? Pun pariu pe 300$ ca ma pis in el fara sa dau o picatura pe jos.
    Barmanul: nu te cred, ai ca sustin pariul.
    Se pisa clientul peste tot, inclusiv pe barman, dar nu nimereste paharul.
    Barmanul bucuros, incepe sa rada; clientul se duce in spate si vorbeste cu doi prieteni dupa care vine vesel. Vazand asta barmanul il intreaba nedumerit. De ce razi ca tocmai ai pierdut 300 de dolari.
    Clientul: ii vezi pe clintii de acolo?
    Barmanul: da
    Clientul: am pus pariu cu ei pe 500$ ca ma pis peste tot, pe tine si pe bar dar ca tu nu o sa fii furios ba chiar ai sa razi!!!



    3.Prima zii vine Ion acasa si ii spune Mariei:
    -Marie, o stii pe Nicoleta secretara mea?A venit azi la munca cu un decolteu misto! Stii cat conteaza?
    Maria tacu din si-si vazu de treburile ei. A doua zii vine Ion acasa si-i spune Mariei :
    -Marie a venit azi Nicoleta , secretara , o stii nu? cu o fustita mini ! Stii cat contaeza?
    Maria la fel tacu si-si vazu de ale ei. A treia zii vine Ion obosit acasa nici nu intra bine pe usa si Maria ii spuse:
    -Ioane il pe vecinu costel de la din spate casii, o avea mai mare ca a ta cu 2 cm.Stii cat conteaza?



    4.2 Blonde intr-un lift la care una dintre ele spune:
    -Vai draga, ce nesimtiti sunt unii, fac dragoste in lift si miroase a sperma. La care cealalta:
    -Ce draga, nu am voie sa ragai?!



    5.Doua blonde intr-un lift . Dintr-o data liftul se blocheaza , ele crizate incep sa
    strige :
    - Ajutor ( prima )
    - Ajutor ( a doua)
    Si tot asa la care una la un moment dat spune:
    - fata proasto , hai sa stricam amandoua simultan .
    - Bine .
    Peste cateva secunde .
    - Simultan , simultan!!







    Continut sponsorizat


    ๑۩۞۩๑   Bancuri dragi membri Empty Re: ๑۩۞۩๑ Bancuri dragi membri

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 9:21 pm