Pandora

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Pandora


4 participanți

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Cronos
    Cronos


    Mesaje : 47
    Data de inscriere : 03/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Olimp

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Mesaj  Cronos Vin Apr 23, 2010 6:43 am

    Asa Azi am Trecut prgaul de 20 de playery la numai 12 zile ale Serverului si fara sa facem banari pe alte servere
    Sa dat un Bonus la toti jucatori on de 500K , urmatorul bonus s-a stabilit ca va fi de 1 milion de fiecare player on cand ajungem la 30 de playeri on !!! totul pare sa mearga bine , si asta e tot ce imi pot dori pt comunitatea noastra
    La mai mare!!!!!
    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Sa-mp-025
    axxy69
    axxy69


    Mesaje : 58
    Data de inscriere : 13/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty Re: Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Mesaj  axxy69 Mar Mai 04, 2010 7:07 am

    Ia te uita ca am depasit reqordu Smile)

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Playeri
    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 03/04/2010

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty Re: Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Mesaj  Admin Mar Mai 04, 2010 3:09 pm

    incet incet ....... atat timp cat stau gainile afara Very Happy si nu facem bulangeli ca alti cu banari si kkte
    axxy69
    axxy69


    Mesaje : 58
    Data de inscriere : 13/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty Re: Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Mesaj  axxy69 Mar Mai 04, 2010 3:57 pm

    merge bine afacerea , mai bine nu se putea .. aja ca o gluma pe stil de manea Smile)
    axxy69
    axxy69


    Mesaje : 58
    Data de inscriere : 13/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty Re: Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Mesaj  axxy69 Mar Mai 04, 2010 3:58 pm

    si ca om mandru ce sunt .. ma aflu de fiecare data online pe fiecare poza alien extraterestru mik ce sunt :p
    Zapacel
    Zapacel


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 07/04/2010

    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty 34 Players ONLINE

    Mesaj  Zapacel Joi Mai 13, 2010 5:41 am

    Am ajuns cu success la peste 30 players ONLINE in acelasi timp Smile
    A fost un bonus de 1 Milion de fiecare jucator online in acel moment
    La doar 1 luna de la lansare a acestei comunitati Smile si am plecat de la 0 ( ZERO )
    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... 148dhj5

    Se poate si mai mult
    LONG LIVE PANDORA

    Continut sponsorizat


    Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri .... Empty Re: Progres ..... cum ne descurcam.... idei de Eventuri ....

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 9:24 pm